NaplánujSvatbu.cz    NaplanujRodinu.cz    NaplanujUbytování.cz    NaplanujChov.cz    MístoPráce.cz   
 
 

3D tapety do dětských pokojů

čas 24. 05. 2018         Kategorie: Vybavení domu         Štítky:
Casopis

Chtěli byste dopřát dětem originální výzdobu pokoje? V nabídce jsou k dostání unikátní 3D tapety pro děti s motivy pohádkových postaviček. Velmi oblíbeným provedením jsou velkoformátové fototapety na zeď, které působí jako velký obraz. Mají tu výhodu, že jejich kvalita je velmi realistická a po nalepení na zeď vytváří prostorový efekt. Děti 3D tapety a fototapety s dětskými motivy zkrátka milují. Proč jim nedopřát dostatek hravé a veselé atmosféry v prostředí, které je jejich útočištěm? Trh je rozšířen také o samolepicí dekorace, které jsou součástí kolekce 3D tapet a fototapet. Můžete tedy kombinovat a ještě více zdobit.

 

Tapetování – zábava pro celou rodinu

 

Nalepení 3D tapet na stěny dětského pokojíčku je velmi jednoduché. Díky těmto tapetám se rozvíjí jejich kreativita, inspirují je k tvoření, používání jejich představivosti a podporují jejich myšlení a fantazii. Tapety jsou vhodné jak pro holky tak kluky. Pro holky jsou jasnou volbou motivy s princeznami, zámky, květinami a zvířátky. Mezi kluky jsou oblíbené tapety s motivem vesmíru, piráty nebo auty. S hravými motivy vytvoříte pro děti svět, který je bude bavit. 3D fototapeta pro děti je skvělou dekorací do dětského pokoje. Jednou z výhod je, že rozměr tapety můžete přizpůsobit dle vašich představ.

 

Tapety jsou nejčastěji využívány k umístění na stěnu. Mnohdy ji ale můžete využít také v případě, že je dětský nábytek již opotřebovaný či pomalovaný barvami, které nejdou vyčistit. Jednoduše tapety nalepte na dveře, stůl či skříň. Nemusíte tak pořizovat nový nábytek a zároveň děti získají veselý doplněk do svého pokojíčku. Pro nalepení tapety je důležité, abyste ji lepili na rovný povrch, který je čistý a hladký. Děti zbožňují barvy a veselé obrázky, dopřejte jim život v opravdové pohádce. Vybírejte z pestré nabídky motivů, které mezi sebou můžete i různě kombinovat.Komentáře


Žádný komentář zatím nebyl přidán. Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Chcete přidat komentář? Přihlašte se zde!

Doporučené články


Odvoz odpadu a suti: Lepší úklid v Praze   27. 03. 2019

Odvoz odpadu a suti: Lepší úklid v Praze ...

Obráběcí stroje Lj Tech s.r.o.   10. 03. 2019

Obráběcí stroje Lj Tech s.r.o....

Autosklo Praha   10. 03. 2019

Autosklo Praha...

Výroba valníků na míru   10. 03. 2019

Výroba valníků na míru...


© 2019 NaplanujStavbu.cz | Všechna práva vyhrazena. Reklama Podmínky užíváníKontaktujte nás