NaplánujSvatbu.cz    NaplanujRodinu.cz    NaplanujUbytování.cz    NaplanujChov.cz    MístoPráce.cz   
 
 

Ubytování Valtice

čas 06. 12. 2018         Kategorie: Stěhování a kolaudace         Štítky:
Casopis

Valtice patří mezi hlavní města vína, hojně vyhledávanou lokalitu pro cykloturistiku a především, Valtice jsou součástí Lednicko-valtického areálu. Ubytování Valtice, to je Penzion Prinz.

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování, které pravidelně získává tituly jako PENZION ROKU, TOP 10., ocenění AHRČR, atd. Nedávno jsme prošli rekonstrukcí a máme pro Vás nové interiéry, internetové stránky i širší nabídku služeb.

Ubytování ve Valticích

Nebudeme psát, že penzion PRINZ je nejútulnější, nejkrásnější, nebo nejvíc trendy, posouzení necháme na Vás. Najdete nás v srdci Lednicko-valtického areálu, v samém centru historického náměstí města Valtice.

Nabízíme kapacitu téměř třicet lůžek v osmi komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích, jednom jednolůžkovém, ve dvou apartmánech pro čtyři a dvou apartmánech pro dva. Apartmány mají samostatné ložnice.

Penzion Valtice

Penzion Prinz - penzion Valtice, kromě ubytování nabízí například školící místnost pro sedmnáct osob, dva tenisové kurty, nebo dárkové poukazy na ubytování plné romantiky, dobrodružství a zážitků. Každoročně zkvalitňujeme naše služby, budujeme příjemné prostředí a snažíme se o Vaše pohodlí. Kdykoliv nám můžete sdělit své nápady na inovace, podněty ke zlepšení, nebo jak jste byli se službami spokojeni. Našim přáním je Vaše spokojenost a příjemně prožité chvíle v našem penzionu.

Ubytování v Penzionu Prinz Valtice

 

Součástí ubytování je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, trezor, minilednice, klimatizace, terasa se stylovým posezením, WI-FI internetové připojení v celém areálu zdarma, kopírka a fax zdarma, bohatá anglická snídaně a švédský bufet ve stylové jídelně nebo v letním počasí na terase (pečivo, džus, káva, čaj, mléko …), parkování aut pro hosty v uzavřeném dvoře hlídaném kamerovým systémem, prostory pro úschovu jízdních kol v uzamykatelné místnosti, atd. V celé budově je zákaz kouření.

Dále nabízíme

Dva tenisové kurty v uzavřeném areálu, cateringové služby – komplexní zajištění coffébreaků, rautů, meetingů a společenských oslav, nebo vinný sklípek – posezení, kvalitní somelierská řízená degustace vín a občerstvení dle dohody. Možnost zajištění degustace a exkurze u nejlepších rakouských vinařů. Můžeme zajistit transfer osob.

 

V dosahu ubytování

Pár kroků od ubytování máte možnost stravování v lahůdkách a restauracích. Přes cestu je vinotéka – Vinařství Procházka Valtice. Naproti přes ulici je samoobsluha včetně smíšeného zboží. Nádraží, nemocnice, restaurace, kavárny cukrárny, vše v dosahu několika metrů nebo minut od ubytování.

 

Podívejte se na některé reference:

 

Reference jsme se rozhodli publikovat na žádost nových hostů. Ne každý dnes používá TripAdvisor, nebo recenze na G+, proto je zde několik reakcí od hostů penzionu Prinz. My za Váš názor nejen děkujeme, ale také si ho vážíme a pomáhá nám při zlepšování služeb. Děkujeme.

Penzion Prinz je opravdu krásný a moderně zařízený penzion. Moc se nám líbila jeho poloha v centru města a také spousta možností, kam si udělat v okolí výlet. I přes jeho polohu přímo v centru nás neobtěžoval žádný ruch. Ráno nás potěšili vynikající snídaně. Když jsme něco potřebovali zařídit, tak se toho ujal velmi ochotný personál. Těšíme se na další návštěvu. Děkujeme.

D. Horáček

Dobrý den, rozhodli jsme se zorganizovat setkání kolegů z bývalého zaměstnání a volba padla na Valtice s ubytováním v Penzionu Prinz. Již první kontakt byl velmi příjemný, paní Celá i její personál nám vyšli vstříc nejen s ubytováním celé skupiny v jednolůžkových pokojích, ale také pro nás zajistili degustaci v Salonu vín a večerní posezení u vína v soukromém sklípku pana Štěpánka. Jelikož jsme rozptýleni po Čechách i po Slovensku, itinerář i počet účastníků se průběžně měnil a dolaďoval, ale ani s tím neměli v penzionu žádný problém a vždy ochotně změny zohlednili. Akce byla skvěle zajištěná, ubytování je opravdu krásné, bohatá snídaně na příjemné a prosluněné terase velmi chutná, personál milý, usměvavý, ochotný. Salon vín i posezení ve sklípku jsme si opravdu užili. Co víc si přát. Určitě se do Valtic znovu vrátíme.

Alena Mačenková

Dobrý den,
koupili jsme mým rodičům pobyt pro +55 na čtyři dny.Tátovi je 72 a mámě 69. Objednala jsem pobyt prostřednictvím internetu. Vše proběhlo rychle a OK. Dostali poštou krásný dárkový poukaz. Jelikož jsou to již starší lidé a máma moc dobře nechodí, vše jim moc vyhovovalo. Umístění penzionu uprostřed města, okolo několik restaurací, tak ani nevadilo, že je jen snídaně. V penzionu se jim dostalo všeho potřebného. Včetně doporučení, co vše mohou navštívit. V okolí je hodně krásných věcí k navštívení. Krásné ubytování – perlička, táta se pak po příjezdu chlubil kamarádům u piva, že bydleli jak král s královnou, že měli krásný pokoj a že se o ně všichni dobře starali. Slovy mých rodičů mohu jen a jen doporučit.

S pozdravem R. Michálková

 Komentáře


Žádný komentář zatím nebyl přidán. Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Chcete přidat komentář? Přihlašte se zde!

Doporučené články


Odvoz odpadu a suti: Lepší úklid v Praze   27. 03. 2019

Odvoz odpadu a suti: Lepší úklid v Praze ...

Obráběcí stroje Lj Tech s.r.o.   10. 03. 2019

Obráběcí stroje Lj Tech s.r.o....

Autosklo Praha   10. 03. 2019

Autosklo Praha...

Výroba valníků na míru   10. 03. 2019

Výroba valníků na míru...


© 2019 NaplanujStavbu.cz | Všechna práva vyhrazena. Reklama Podmínky užíváníKontaktujte nás